A2Z Eksportchi va Yetkazib Beruvchi
A2Z Eksportchiva Yetkazib Beruvchi
Bosh sahifa
MahsulotlarBlogKataloglarBiz bilan bog'lanish

Navigation

A2Z Group
Bosh sahifa
Mahsulotlar
Blog
Kataloglar
Biz bilan bog'lanish

Bo'limlar

A2Z Agriculture
A2Z Construction
A2Z Energy
A2Z Qayta tiklanuvchi energiya
A2Z Safety

Language

Support

agriculture@a2zeximco.com+905530021952
Catalog
Sevalkalar va aniq ekish mashinalari
Mexanik don seyalkalari
Prujinali-chizel mexanik don sepgich
Prujinali-chizel mexanik don sepgich
REF: F183DD

Prujinali-chizel mexanik don sepgich

2,5, 3,0, 3,5 yoki 4,0 m ish kengligiga ega prujinali-chizel don sepgichni tanlang. 120 mm qatorlar orasidagi masofa va uch qatorli chizel joylashuvi don ekinlarini ekish uchun aniq belgilangan tartibni ta'minlaydi.

 

Prujinali chizel yig'ma qurilmasi orqa yopuvchi borona bilan birgalikda ishlaydi. Gidravlik belgilar, urug' darajasi ko'rsatkichi, urug' aralashtirgichi va gidravlik chuqurlikni sozlash standart sifatida ko'rsatilgan.

 

Ixtiyoriy texnologik iz boshqaruvi, raqamli maydon o'lchagichi va mikrogranulyar qo'llash sizga dala ishlaringizga mos uskunalar to'plamini yaratish imkonini beradi.

 

Asosiy afzalliklar

  • To'rt xil ish kengligi
  • Prujinali-chizel ochgich joylashuvi
  • Gidravlik chuqurlikni sozlash
  • Ixtiyoriy texnologik iz va mikrogranulyar uskunalar

Standart uskunalar

  • Prujinali-chizel ochgichlar
  • Shinalar: 600-16
  • Qatorlar orasidagi masofa: 120 mm
  • Gidravlik qator belgilari
  • Orqa yopuvchi borona
  • Urug' darajasi ko'rsatkichi
  • Orqa kirish platformasi
  • Urug' bunkeri aralashtirgichi
  • Xavfsizlik va identifikatsiya yorliqlari
  • Gidravlik ekish chuqurligini sozlash

 

Ixtiyoriy uskunalar

  • Gidravlik texnologik iz boshqaruvi varianti
  • Elektr texnologik iz boshqaruvi varianti
  • Elektron texnologik iz boshqaruvi varianti
  • Raqamli maydon o'lchagichi
  • Yo'l yoritish va belgilash to'plami
  • Kattaroq bunker varianti
  • Jumbo g'ildirak varianti
  • Mikrogranulyar qo'llash tizimi
A2Z Eksportchi va Yetkazib Beruvchi
A2Z Eksportchiva Yetkazib Beruvchi

A2ZEXIMCO — ishlab chiqarish tarmog'i va soha hamkorliklari orqali 25 yillik sektor tajribasiga asoslangan Turkiyada joylashgan eksport va ta'minot kompaniyasi.

Navigation

  • Bosh sahifa
  • Catalog
  • Kataloglar

Contact

  • Emailagriculture@a2zeximco.com
  • Phone+905530021952
  • AddressAnkara/Turkiye

Operations

Global Supply Live

Our logistics network spans 4 continents with factory-direct sourcing capabilities.

WhatsApp
WarrantyGuaranteed
Spare PartsReliable
Support24/7 Live
Parameter SpecsA2ZMT21A2ZMT25A2ZMT29A2ZMT33
Texnik xususiyatlar21 qator · 2,5 m25 qator · 3 m29 qator · 3,5 m33 qator · 4 m
Ochgichlar soni120120120120
Qatorlar orasidagi masofa (mm)120120120120
Ish kengligi (mm)2500300035004000
Transport kengligi (mm)2735323537354235
Transport balandligi (mm)1500150015001500
Urug' bunkeri hajmi (L)460550640730
O'g'it bunkeri hajmi (L)305370400425
Faqat urug' uchun bunker varianti (L)75095011501350
Shina o'lchami600-16600-16600-16600-16
Ish tezligi (km/soat)5-85-85-85-8
Mashina og'irligi (kg)82097011501260
Talab qilinadigan traktor quvvati (ot kuchi)70+80+100+110+

Related Models

Explore other specialized units within this technical classification.

Axe (Coulter) tipidagi pnevmatik aniq ekish mashinasi

Axe (Coulter) tipidagi pnevmatik aniq ekish mashinasi

Gidravlik siljishli boltali (koulter) tipidagi seyalka

Gidravlik siljishli boltali (koulter) tipidagi seyalka

Diskli pnevmatik aniq ekish mashinasi

Diskli pnevmatik aniq ekish mashinasi

Gidravlik siljishli diskli aniq ekish mashinasi

Gidravlik siljishli diskli aniq ekish mashinasi