Pengeksport & Pembekal A2Z
Pengeksport &Pembekal A2Z
Laman Utama
ProdukBlogKatalogHubungi Kami

Navigation

A2Z Group
Laman Utama
Produk
Blog
Katalog
Hubungi Kami

Jabatan

A2Z Pertanian
A2Z Pembinaan
A2Z Tenaga
A2Z Tenaga Boleh Diperbaharui
A2Z Safety

Language

Support

agriculture@a2zeximco.com+905530021952
Catalog
Penggerudi Benih & Penanam Presisi
Penggerudi Bijirin Mekanikal
Penggerudi Bijirin Mekanikal Spring-Chisel
Penggerudi Bijirin Mekanikal Spring-Chisel
REF: F183DD

Penggerudi Bijirin Mekanikal Spring-Chisel

Pilih penggerudi bijirin spring-chisel dengan lebar kerja 2.5, 3.0, 3.5 atau 4.0 m. Jarak baris 120 mm dan susun atur chisel tiga baris menyediakan susunan penanaman bijirin yang jelas.

 

Pemasangan spring chisel berfungsi dengan harrow penutup belakang. Penanda hidraulik, penunjuk paras benih, pengaduk benih dan pelarasan kedalaman hidraulik disenaraikan sebagai standard.

 

Kawalan tramline pilihan, meter kawasan digital dan aplikasi mikrogranular membolehkan anda membina pakej peralatan mengikut operasi ladang anda.

 

Faedah utama

  • Empat lebar kerja
  • Susunan pembuka spring-chisel
  • Pelarasan kedalaman hidraulik
  • Peralatan tramline dan mikrogranular pilihan

Peralatan standard

  • Pembuka spring-chisel
  • Tayar: 600-16
  • Jarak baris: 120 mm
  • Penanda baris hidraulik
  • Harrow penutup belakang
  • Penunjuk paras benih
  • Platform akses belakang
  • Pengaduk hopper benih
  • Pelekat keselamatan dan pengenalan
  • Pelarasan kedalaman semaian hidraulik

 

Peralatan Pilihan

  • Pilihan kawalan tramline hidraulik
  • Pilihan kawalan tramline elektrik
  • Pilihan kawalan tramline elektronik
  • Meter kawasan digital
  • Kit pencahayaan dan penandaan jalan
  • Pilihan hopper lebih besar
  • Pilihan roda jumbo
  • Sistem aplikasi mikrogranular
WhatsApp
Pengeksport & Pembekal A2Z
Pengeksport &Pembekal A2Z

A2ZEXIMCO ialah syarikat eksport dan perolehan yang berpangkalan di Türkiye, dibina atas 25 tahun pengalaman sektor melalui rangkaian pembuatannya dan perkongsian industri.

Navigation

  • Laman Utama
  • Catalog
  • Katalog

Contact

  • Emailagriculture@a2zeximco.com
  • Phone+905530021952
  • AddressAnkara/Turkiye

Operations

Global Supply Live

Our logistics network spans 4 continents with factory-direct sourcing capabilities.

WarrantyGuaranteed
Spare PartsReliable
Support24/7 Live
Parameter SpecsA2ZMT21A2ZMT25A2ZMT29A2ZMT33
Spesifikasi21 baris · 2.5 m25 baris · 3 m29 baris · 3.5 m33 baris · 4 m
Bilangan pembuka120120120120
Jarak baris (mm)120120120120
Lebar kerja (mm)2500300035004000
Lebar pengangkutan (mm)2735323537354235
Tinggi pengangkutan (mm)1500150015001500
Isipadu hopper benih (L)460550640730
Isipadu hopper baja (L)305370400425
Pilihan hopper benih sahaja (L)75095011501350
Saiz tayar600-16600-16600-16600-16
Kelajuan kerja (km/j)5-85-85-85-8
Berat mesin (kg)82097011501260
Kuasa traktor diperlukan (HP)70+80+100+110+

Related Models

Explore other specialized units within this technical classification.

Penanam Ketepatan Pneumatik Jenis Axe (Coulter)

Penanam Ketepatan Pneumatik Jenis Axe (Coulter)

Penanam Jenis Kapak Anjakan Hidraulik (Coulter)

Penanam Jenis Kapak Anjakan Hidraulik (Coulter)

Penanam Presisi Pneumatik Jenis Cakera

Penanam Presisi Pneumatik Jenis Cakera

Penanam Ketepatan Jenis Cakera Anjakan Hidraulik

Penanam Ketepatan Jenis Cakera Anjakan Hidraulik